Nasze Opinie

Aleksandra Kwiatkowska
Aleksandra Kwiatkowska
5 Czerwiec 2024
Gorąco polecam. Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pan Doktor to wspanialy profesjonalista, a do tego przesympatyczny człowiek. Jako pacjentka czułam się w 100% zaopiekowana, a co najważniejsze, cały zabieg był zupełnie bezbolesny. 🙂
Mikołaj Jędrzejewski
Mikołaj Jędrzejewski
4 Czerwiec 2024
Polecam wizytę u doktora, bez zastanowienia pomógł mi z dolegliwościami. Wizyta odbyła się bezboleśnie a było to usuwanie. Polecam
Celina Węgrzyn-Najsarek
Celina Węgrzyn-Najsarek
22 Kwiecień 2024
Jestem wieloletnią pacjentką pana doktora. Mam kilka implantów i jestem bardzo zadowolona z jego pracy ,którą cechuje doświadczenie i profesjonalizm. Celina Węgrzyn-Najsarek
Katarzyna Mokra
Katarzyna Mokra
14 Kwiecień 2024
Z całego serca polecam wizytę w Armania Dent. Zdecydowałam się na wykonanie usługi założenia implantu w Armania Dent i na chwilę obecną jestem zadowolona. Pan Doktor potrafi stworzyć przyjazną i bezpieczną atmosferę w gabinecie. Zabieg przebiegł bez komplikacji. Nie czułam żadnego bólu. Każda wykonywana czynność była przez pana Doktora omawiana. Czułam się bardzo dobrze zaopiekowana. Pana Arka cechuje wysoki poziom profesjonalizmu, ogromne doświadczenie i indywidualne podejście do pacjenta. Po przykrych doświadczeniach w innym gabinecie, trafiłam do naprawdę rewelacyjnego lekarza.
Auto Hilfe
Auto Hilfe
1 Kwiecień 2024
Konkretny fachowiec nic dodać nic ująć
Magdalena Sachan
Magdalena Sachan
28 Marzec 2024
Chciałbym serdecznie polecić doktora jako wyjątkowego specjalistę i profesjonalistę. Jego podejście do pacjentów jest wyjątkowo empatyczne, a jego wiedza medyczna jest niezrównana. Zawsze można liczyć na jego zaangażowanie i troskę o dobro pacjenta. Szybko podjął się usunięcia zęba, co z pewnością przyspieszyło proces leczenia, a wizyta u niego była nie tylko efektywna, ale również bardzo przyjemna. Z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić, że jest to lekarz, któremu można zaufać.
Monika Kusch
Monika Kusch
16 Marzec 2024
Trafiłam do gabinetu Pana Doktora jako "trudny przypadek" - wcześniej trzech chirurgów nie podjęło się usunięcia zęba. Ze względu na przewlekły stan zapalny oraz ułożenie nerwu i naczyń bezpośrednio przy korzeniu ósemki zabieg był skomplikowany. Jednak Doktor dysponuje najnowszej generacji sprzętem i zastosowanie techniki piezochirurgicznej pozwoliło na przeprowadzenie zabiegu bezboleśnie i bezkrwawo. Jeszcze raz serdecznie dziękuję!
MaR. PoL.
MaR. PoL.
16 Marzec 2024
Znam dr od strony chirurgicznej. Usówał mi dwie zatrzymane ósemki. Nikt nie chciał się tego podjąć, a Dr bez zastanowienia. Uporał się z tymi 8 ekspresowo. Kolejno długo się nie zastanawiałam kto wkręci mi implant. Dr krok po kroku, wytłumaczył przebieg wizyty. Wybrał najlepsza opcje dla mnie. W trakcie wizyty był w stałym kontakcie ze mną i podtrzymywał na duchu. Czułam się zaopiekowana. Fachowe podejście. Czuć w rękach spore doświadczenie. Sprawnie przebiegały wizyty. Zawsze punktualnie. Dziękuję.
Napior230 (Napior230)
Napior230 (Napior230)
9 Marzec 2024
Mogę z całego serca polecić wyrwanie 8 było naprawdę szybkie i bezstresowe. Ceny są bardzo niskie. Będę wracać!
Aleksandra Hryb
Aleksandra Hryb
20 Luty 2024
Pan Doktor to specjalista najwyższej klasy - trafiłam w złote ręce i złote serce. Pan Doktor jest mistrzem w swoim fachu wszystkim polecam!